Informacje

2005 r. - W dalszym ciągu utrzymujemy pozycję lidera na rynku materiałów budowlanych. Oferujemy wysokiej jakości materiały budowlane i wykończeniowe od fundamentu po dach. Ciężkie materiały budowlane, cement, wapno, cegły, papy renomowanych producentów m.in.: Cementownia Ożarów, Cementownia Chełm, Trzuskawica, Wienerberger, Crh klinkier. Jesteśmy również silnym partnerem handlowym takich firm jak Kreisel, Knauf, Cekol, Isover, Organika, Włoszczowa oraz wielu innych...

2002 r. - Firma przekształca się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. W nowej siedzibie przy ul. Brzeskiej posiada znacznie większą powierzchnie magazynową i plac. W związku z tym pojawiły się możliwości rozszerzenia asortymentu towarów oraz współpracy z wieloma nowymi producentami. Od tej chwili firma, co roku znacznie zwiększa obroty, wprowadza do swojej oferty nowe towary i usługi. Na bieżąco również inwestuje w środki transportu, sprzęt komputerowy, maszyny budowlane, wyposażenie w celu zapewnienie wysokiej jakości usług.

1999 r. - Uruchomienie składu z materiałami budowlanymi przy ul. Kolejowej w Siedlcach. Już w tym samym roku firma została liderem rynku cementu, Cementowni Ożarów. Właściciel postawił na handel z mocnym partnerem handlowym firmą Kreisler, co zaowocowało szybkim wejściem firmy CEMHURT do czołówki branży budowlanej w Siedlcach.

1997 r. - Otwarcie biura handlowego na ul. Warszawskiej w Siedlcach, już od tamtej pory CEMHURT zaczął być postrzegany jako solidny partner handlowy nie tylko przez swoich dostawców, ale również firmy z branży budowlanej.

1996 r. - Orzejęcie firmy przez Leszka Czaplickiego i postawienie na jej szybki rozwój. Główną działalnością była sprzedaż hurtowa cementu.

1995 r. - Powstanie spółki CEMHURT.