Tematy miesiąca

Kostka brukowa Nostalit

Od kilku lat BETARD regularnie rozszerza swoją ofertę w zakresie elementów drogowych i małej architektury. Jednym z atrakcyjniejszych produktów jest betonowa kostka brukowa Nostalit. Kostka brukowa Nostalit nawiązuje do klasycznego stylu staromiejskiego, a w swej nieregularności, do wzorów bruku rzymskiego.

nostalitbarwyjesieni.jpg

Od kilku lat BETARD regularnie rozszerza swojąofertę w zakresie elementów drogowych i małej architektury. Jednymz atrakcyjniejszych produktów jest betonowa kostka brukowaNostalit. Kostka brukowa Nostalit nawiązuje do klasycznego stylustaromiejskiego, a w swej nieregularności do wzorów brukurzymskiego.

Kostka ta szczególnie nadaje się do zastosowaniawokół posesji prywatnych, w ogrodach, parkach, a także na terenachmiejskich, wszędzie tam, gdzie poza funkcjonalnością i trwałościąinwestorowi zależy również na walorach estetycznych. Dziękimożliwościom wykorzystania różnych kolorów kostka Nostalit jestchętnie stosowana do tworzenia ciekawych kompozycji ogrodowych,przez co można uzyskać niepowtarzalne wzory i efekty dekoracyjne.Jeśli chodzi o kostkę Nostalit barwy jesieni, to kolory kostkiwzorowano na naturalnych, ciepłych barwach "Polskiej ZłotejJesieni".

Charakterystyczną cechą kostek Nostalit są mocnozaokrąglone naroża i krawędzie, gładkie powierzchnie licowe orazwąskie zamknięcie spoin. Tak ukształtowana siatka tworzy oryginalnywzór bruku.
Produkowana jest w grubości 6 cm, i kolorach: szarym, czerwonym,grafitowym, brązowym, żółtym i melanżu, tzw.barwy jesieni. KostkiNostalit oferowane są jako typ kostki prostokątnej w proporcjach3/4, 1, 1 ½ . Wymiary: 120 x 120, 120 x 90, 120 x 60 mm .
Firma "BETARD" produkuje również kostki brukowe o innych wzorach igrubościach, jak również szeroką gamę obrzeży, krawężników, ściekówulicznych oraz płyty ażurowe.