Tematy miesiąca

Od podłogi, aż po dach - solidna zabudowa wnętrz

Adaptacja poddasza z FERMACELL Nowoczesne budownictwo wymaga technologii, które gwarantując satysfakcję klientów, będą jednocześnie trwałe, ekonomiczne i proste dla wykonawców, oszczędzając ich czas oraz ograniczając zużycie materiałów wykończeniowych, a co za tym idzie pieniądze inwestorów. Taką technologią jest system suchej zabudowy Fermacell, którego podstawą są płyty gipsowo - włóknowe. Różnią się one zasadniczo od popularnych płyt gipsowo - kartonowych. Płyty gipsowo - włóknowe Fermacell są produkowane z mieszaniny gipsu, wody i włókien celulozy, sprasowanych pod wysokim ciśnieniem, tworząc jednorodną gęstą i mocną strukturę, ekonomiczną i łatwą w obróbce.

poddaszemieszkalnewykonanezfermacell.jpg

Adaptacja poddasza z FERMACELL  
Nowoczesne budownictwo wymaga technologii, które gwarantując satysfakcję klientów będą jednocześnie trwałe, ekonomiczne i proste dla wykonawców, oszczędzając ich czas oraz ograniczając zużycie materiałów wykończeniowych, a co za tym idzie pieniądze inwestorów.
Taką technologią jest system suchej zabudowy Fermacell, którego podstawą są płyty gipsowo - włóknowe. Różnią się one zasadniczo od popularnych płyt gipsowo - kartonowych. Płyty gipsowo - włóknowe Fermacell są produkowane z mieszaniny gipsu, wody i włókien celulozy sprasowanych pod wysokim ciśnieniem tworząc jednorodną gęstą i mocną strukturę, ekonomiczną i łatwą w obróbce.

Płyty gipsowo - włóknowe są również uniwersalne. Jednocześnie ognioodporne, wodoodporne i o wysokich właściwościach akustycznych.
Zalety stosowania płyt gipsowo-włóknowych FERMACELL przy wykańczaniu podasza:
•    suchy proces budowy, woda jest potrzebna tylko do mieszania masy spoinującej, a w przypadku technologii spoin klejonych, nie potrzeba wody nawet do tego,
•    wytrzymałość płyt umożliwia wykonanie lekkiej konstrukcji nośnej w celu umocowania i usztywnienia dachu i belek strychu,
•    sztywność płyt umożliwia zastosowanie w łazienkach tylko jednowarstwowego poszycia, bez umocnienia profili nośnych,
•    doskonałe właściwości akustyczne,
•    wysoka odporność ogniowa konstrukcji, 
•    lekkość, niska waga konstrukcji,
•    szybkość montażu dzięki zastosowaniu materiału płytowego,
•    możliwość wykonania wszystkich instalacji w ścianach działowych i skosach,
•    zastosowanie tych lekkich konstrukcji zwiększa powierzchnię mieszkalną poddasza o kilka metrów kwadratowych (do 10%).

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami zamieszczonymi na stronie internetowej firmy FERMACELL
www.poddasze-remont.pl

Film przedstawiający zasady montażu płyt FERMACELL na poddaszu dostępny jest na stronie :
       
www.poddasze-remont.pl/filmy-montazowe.php

www: poddasze-remont.pl, www.budowaniedoskonale.pl