Tematy miesiąca

Panele ścienne ECO-STYLE

Eco-Style – to nazwa nowej kolekcji paneli ściennych lakierowanych wprowadzonych niedawno na rynek przez firmę Kronopol. W skład kolekcji wchodzą 3 dekory: Klon Kastylia, Buk Bawaria i Olcha Toskania.

Eco-Style - to nazwa nowej kolekcji paneliściennych lakierowanych wprowadzonych niedawno na rynek przez firmęKronopol. W skład kolekcji wchodzą 3 dekory: Klon Kastylia, BukBawaria i Olcha Toskania.

Panele mają grubość 7 mm, długość 2600 mm iszerokość 150 mm brutto (kryjąca 146 mm). Dzięki technicebezpośredniego druku uzyskaliśmy bardzo dużą wierność rysunkudrewna oraz bardzo przyjazną w dotyku strukturę powierzchni. Panelewykonane są z płyty MDF o grubości 7 mm. Na jej powierzchni przypomocy walców drukarskich nanoszony jest wzór dekoracyjny. Paneleboazeryjne są produktem ekologicznym i przyjaznym użytkownikom,łatwym w montażu, stanowią one dodatkową izolację akustyczna itermiczną.
Posiadamy w ofercie listwy wykończeniowe:
podsufitową wklęsłą P11, listwę łamaną P10 i listwę kątową P02 -dopasowane kolorystycznie do dekorów paneli.

Oprócz paneli ściennych lakierowanych Kronopolprodukuje panele wykonane z płyty MDF i oklejane foliamidekoracyjnymi. Mamy obecnie w swojej ofercie paneleo grubości 7 mmw dwóch szerokościach: 150 mm (kolekcja Perfect Panel)oraz 250 mm(kolekcja Prestige). W najbliższymczasie planujemy wzbogacenietych
kolekcji o nowe wzory.Panele boazeryjne są popularnym materiałemwykończeniowym. Pozwalają szybko i tanio uzyskać dobry efektestetyczny nawet w przypadku ścian, które nie są równe.Ponadtopanele zapewniają dodatkową izolację akustyczną i termicznąpomieszczeń.Ich montaż jest bardzo prosty i nie wymaga stosowaniaskomplikowanych narzędzi.Dzięki szerokiej ofercie listewwykończeniowych ściana wykonana z paneli boazeryjnych prezentujesię znakomicie.

Pełną ofertę paneli ściennych produkcji Kronopol znajdzieciePaństwo na naszej stronie internetowej www.kronopol.com.pl.