Producenci

Logo Tikkurila

Tikkurila

www.tikkurila.pl

Tikkurila Polska

 

TIKKURILA POLSKA S.A. jest  częścią fińskiego koncernu farbiarskiego Tikkurila OY, który w 10-ciu krajach świata  produkuje farby i powłoki malarskie na użytek profesjonalistów, użytkowników-amatorów oraz przemysłu.  Wiodącymi wyrobami koncernu są: farby dekoracyjne, powłoki stosowane w przemyśle meblarskim i metalowym, powłoki o szczególnie wysokiej odporności i inne farby przemysłowe.

Obecna forma spółki TIKKURILA POLSKA S.A jest wynikiem konsolidacji marek: Tikkurila, Beckers, Polifarb Dębica i Jedynka. Połączenie odrębnie działających producentów w ramach jednego podmiotu gospodarczego miało na celu umocnienie pozycji produktów wcześniej ze sobą współzawodniczących. Od 2002 roku do września 2007 roku Spółka działała pod nazwą TBD S.A.

Produkty

Zajmujemy się produkcją, dystrybucją i sprzedażą szerokiej gamy produktów przeznaczonych do dekoracji i ochrony różnego rodzaju nawierzchni, m.in. drewnianych, metalowych, betonowych i tynkowych. W naszej ofercie znajdują się m.in. farby do wnętrz, farby fasadowe, tynki, farby alkidowe, impregnaty, lakiery, bejco-lakiery i farby do drewna.

W chwili obecnej posiadamy takie marki jak:

Tikkurila
 
Beckers
logo-jedynka
Polifarb Debica

Inspiracje

Trwa ładowanie...